Nüüd …

…pakungi tunde nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele, sidudes omavahel tantsimise ja maalimise eesmärgiga julgustada vaba eneseväljendust ja loomingut. Ma soovin, et minu lastele mõeldud tundides meile sündides kaasa antud tingimusteta armastus iseenda ja ka teiste vastu jääks püsima teismelise eani ja sealt edasi. Täiskasvanuid, eriti neid, kellel on puudu julgusest ennast loovalt kehaga väljendada või oma inspiratsiooni piltidele jäädvustada, juhendades soovin, et nad vabaneksid piirangutest, mille oleme ise loonud või mis on meile ühiskonna poolt peale surutud ning avastaksid endas taas need piirideta loojad nagu me sündides oleme.

“Kallid ja Pai” TantsuKunstistuudio on lisaks kohalikule kogukonnale avatud ka kaugemalt tulijatele, residentuuride ja töötubade ning laagrite korraldamiseks, et tutvustada Kagu-Eestit ja elavdada siinset kultuurimaastikku. Oled oodatud kasutama saali, mille valmimist on toetanud väga paljud armsad inimesed, kelle nimed on jäädvustatud imelisse laemaalingusse.
Olen südamest tänulik.

ALUSTAME 13.septembril
E, T, N
13:15-14:15 1. ja 2. klass
14:15-15:15 3. ja 4. klass
16:15-17:00 mudilased
17:00-18:15 5. – 12. klass (alates oktoobrist)*
18:30-19:45 täiskasvanud (alates oktoobrist)*

Stuudiomaks

1 X nädalas 25 EUR kuu (septembris kolme korra eest 20 EUR)
2 X nädalas 40 EUR kuu (septembris kuue korra eest 30 EUR)


Stuudiomaks tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks sularahas! Ülekandega „Kallid ja Pai” tantsukunstistuudio arvele saab maksta ainult I ja II poolasta või kogu õppeaasta maksu. I poolaasta 30.septembriks ja II poolaasta 28.veebruariks.

*OKTOOBRIST alustame ühe kuu kaupa (2 x nädalas) erinevate tantsustiilide tutvustamisega.
OKTOOBER klassikaline tants
NOVEMBER kaasaegne tants ja kontaktimprovisatsioon
DETSEMBER peotantsu algkursus
JAANUAR erinevate maade rahvaste tantsud
VEEBRUAR flamenkotants
MÄRTS loovtants ja -maal
APRILL idamainetants
MAI mustalastants

Ootame millal uksed rühmatundideks avada saame.

Tantsulavastuse „Lilla” residentuur oli esimene loomeprotsess uutes ruumides, mis lõppes avaliku ettenäitamisega 20.12.2020 . Koos tantsijate Raho Aadla ja Anna Kõivistikuga sai analüüsitud, liigutud, maalitud ning häält ja heli katsetatud ehk läbi kolme suurema teema jäägitult endasse ja „lilla” tähendustesse süvenetud.
Protsess sinise ja punasega ühisele lõuendile maalides.