Nüüd …

…pakungi tunde nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele, sidudes omavahel tantsimise ja maalimise eesmärgiga julgustada vaba eneseväljendust ja loomingut. Ma soovin, et minu lastele mõeldud tundides meile sündides kaasa antud tingimusteta armastus iseenda ja ka teiste vastu jääks püsima teismelise eani ja sealt edasi. Täiskasvanuid, eriti neid, kellel on puudu julgusest ennast loovalt kehaga väljendada või oma inspiratsiooni piltidele jäädvustada, juhendades soovin, et nad vabaneksid piirangutest, mille oleme ise loonud või mis on meile ühiskonna poolt peale surutud ning avastaksid endas taas need piirideta loojad nagu me sündides oleme.

“Kallid ja Pai” TantsuKunstistuudio on lisaks kohalikule kogukonnale avatud ka kaugemalt tulijatele, residentuuride ja töötubade ning laagrite korraldamiseks, et tutvustada Kagu-Eestit ja elavdada siinset kultuurimaastikku. Oled oodatud kasutama saali, mille valmimist on toetanud väga paljud armsad inimesed, kelle nimed on jäädvustatud imelisse laemaalingusse.
Olen südamest tänulik.

MTÜ Kallid ja Pai TantsuKunstistuudio

Võhandu tn 29, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond, 64504
kalli.pikas@gmail.com
53405904

Sünnipäevade korraldamineKorralda  “Kallid ja Pai” ruumides oma lapsele meeleolukas sünnipäev või miks mitte stiilipidu endale.

Oleme korraldamisel toeks nii omapoolsete ideedega kui nende teostamisega.
Muuda oma üritus meeldejäävaks tantsu- ja maalikunsti sisaldavate lõbusate tegevustega. Sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.


Tühi ruum terveks päevaks (12h) 60.-
Muu korraldusliku abi ja ideede teostuse hind kokkuleppel.
Tantsu- ja maalikunsti sisaldavad lõbusad tegevused 1,5 h kuni 10 last 80.-

Lisainfo saamiseks kirjuta kalli.pikas@gmail.com või saada kiri alloleva vormi kaudu.


Ootame millal uksed rühmatundideks avada saame.

Tantsulavastuse „Lilla” residentuur oli esimene loomeprotsess uutes ruumides, mis lõppes avaliku ettenäitamisega 20.12.2020 . Koos tantsijate Raho Aadla ja Anna Kõivistikuga sai analüüsitud, liigutud, maalitud ning häält ja heli katsetatud ehk läbi kolme suurema teema jäägitult endasse ja „lilla” tähendustesse süvenetud.
Protsess sinise ja punasega ühisele lõuendile maalides.