Teenused ja hinnakiri

Elamuslik tantsumaalitund perele

Tänapäeva tarbimismaailmas on perega ühiselt veedetud aeg see, mis ühendab ja jääb meelde. Elamuslik tantsumaalitund on just üks sellistest võimalustest, kus koos aega veeta – üksteist kuulata, austada, arvestada ja omavahelisi sidemeid veel rohkem tugevdada.
Keha- ja meelepingeid vabastavad liikumistehnikad aitavad julgemalt maalimise juurde asuda ja vastupidi muuska joonistamine viib hoopis keha liikuma. Individuaalselt loodud pildid või ühiselt loodud maal, mis kõneleb just sinu pere lugu, jäävad sinu koduseinu kaunistama ja koos oldud aega meenutama.

Hind (50 EUR) sisaldab ettevalmistamist, töövahendeid, ruumi kasutamist.
Kestus 2-2,5 h
Kuni 5 inimest

Elamuslik tantsumaalitund grupile

Grupi võivad moodustada ühe suguvõsa liikmed (vanavanematest beebideni), trenni- või töökaaslased, endised kolleegid, koolilõpetajad, tudengid, lihtsalt head sõbrad oma peredega jne. Lihtsate ja loovate ülesannete kaudu juhin grupis olevad inimesed spontaanselt maalima ja/või tantsima nii, et ununevad endale ja teistele antavad hinnangud. Selles tantsumaalitunnis on puhas loovus, lapsemeelsus ja ehedus. On iseenda ja seejärel kogu grupi kuulamine, usaldamine ja austamine, mille järel sünnib igal ühel individuaalne pilt endale mälestuseks või koosloomena väekas maal, mille võib kellelegi (vanavanem, klassijuhataja, sünnipäevalaps) kinkida või annetada (töökoht, haigla, kool).

Hind (200 EUR) sisaldab minu ettevalmistust ehk häälestumist grupi vajadustele, 2,5-3 h turvalise ruumi hoidmist, materjalide ja ruumiga seotud kulusid.
Kestus 2,5-3 h
Kuni 10 inimest

Elamuslik tantsumaalitund ettevõttele

Temaatiline lapse sünnipäev

Kujunduse loon ja tegevused plaanin lähtuvalt lapse soovidest ja vanusest, kuid pean oluliseks sünnipäeva kestel laste kuulamist ja nende soovidega arvestamist. Lapsed saavad kaasa enda maalitud maali ja muud joonistused.

Hind (150 EUR)
sisaldab ruumi teemakohalist kujundamist, töövahendeid, ruumi kasutamist 3 tundi, juhendatud tegevuste planeerimist ja 1,5 tundi läbiviimist.
Kuni 15 last

Eratund

Ruumide rentimine

Kallid ja Pai” TantsuKunstistuudio ruumid on lisaks kohalikule kogukonnale avatud ka kaugemalt tulijatele residentuuride, töötubade, koolituste, väiksemate kontsertide, tähtpäevade, laagrite jms. korraldamiseks. Oled avatud südamega vastu võetud ruume kasutama.

Hind 60€
Kestus 4h

Suitsusaun

Fotograaf lisateenusena

Kui on soov grupi tantsumaalitund või lapse sünnipäev ka jäädvustada, on võimalik tuua kohale fotograaf, kes soovitud kokkusaamise pildile püüab.

Hind sõltub koosviibimise pikkusest ning asukohast.
Fotograafi eelnevate töödega on võimalik tutvuda siin: