Teenused ja hinnakiri

Elamuslik tantsumaalitund perele

Tänapäeva tarbimismaailmas on perega ühiselt veedetud aeg see, mis ühendab ja jääb meelde. Elamuslik tantsumaalitund on just üks sellistest võimalustest, kus koos aega veeta – üksteist kuulata, austada, arvestada ja omavahelisi sidemeid veel rohkem tugevdada.
Keha- ja meelepingeid vabastavad liikumistehnikad aitavad julgemalt maalimise juurde asuda ja vastupidi muuska joonistamine viib hoopis keha liikuma. Individuaalselt loodud pildid või ühiselt loodud maal, mis kõneleb just sinu pere lugu, jäävad sinu koduseinu kaunistama ja koos oldud aega meenutama.

Hind (50 EUR) sisaldab ettevalmistamist, töövahendeid, ruumi kasutamist.
Kestus 2-2,5 h
Kuni 5 inimest

Elamuslik tantsumaalitund grupile

Grupi võivad moodustada ühe suguvõsa liikmed (vanavanematest beebideni), trenni- või töökaaslased, endised kolleegid, koolilõpetajad, tudengid, lihtsalt head sõbrad oma peredega jne. Lihtsate ja loovate ülesannete kaudu juhin grupis olevad inimesed spontaanselt maalima ja/või tantsima nii, et ununevad endale ja teistele antavad hinnangud. Selles tantsumaalitunnis on puhas loovus, lapsemeelsus ja ehedus. On iseenda ja seejärel kogu grupi kuulamine, usaldamine ja austamine, mille järel sünnib igal ühel individuaalne pilt endale mälestuseks või koosloomena väekas maal, mille võib kellelegi (vanavanem, klassijuhataja, sünnipäevalaps) kinkida või annetada (töökoht, haigla, kool).

Hind (200 EUR) sisaldab minu ettevalmistust ehk häälestumist grupi vajadustele, 2,5-3 h turvalise ruumi hoidmist, materjalide ja ruumiga seotud kulusid.
Kestus 2,5-3 h
Kuni 10 inimest

Temaatiline lapse sünnipäev

Kujunduse loon ja tegevused plaanin lähtuvalt lapse soovidest ja vanusest, kuid pean oluliseks sünnipäeva kestel laste kuulamist ja nende soovidega arvestamist. Lapsed saavad kaasa enda maalitud maali ja muud joonistused.

Hind (150 EUR)
sisaldab ruumi teemakohalist kujundamist, töövahendeid, ruumi kasutamist 3 tundi, juhendatud tegevuste planeerimist ja 1,5 tundi läbiviimist.
Kuni 15 last

Eratund

See on Sulle, kes sa oled juba ammu soovinud tantsida ja oma tundeid tantsuliselt esitada, aga pole julgenud seda erinevatel põhjustel teha. Või Sulle, kes sa soovid elamust, millegi uue (tantsides maalimise, maalides tantsimise) katsetamisel. Sobib ka Sinule, kes sa soovid oma olemasolevaid oskusi (kindel koreograafia) kõrvaltvaataja pilgu läbi veel lihvida või muus osas nõu küsida või hoopis Sinule, kes sa soovid ise mõnel üritusel (pulm, sünnipäev, jõulud) üllatustantsuga esineda.

Hind (30 EUR) sisaldab minu ettevalmistust, häälestumist sinu vajadustele ja ruumiga seotud kulusid.
Kestus 60 min

Ruumide rentimine

Kallid ja Pai” TantsuKunstistuudio ruumid on lisaks kohalikule kogukonnale avatud ka kaugemalt tulijatele residentuuride, töötubade, koolituste, väiksemate kontsertide, tähtpäevade, laagrite jms. korraldamiseks. Oled avatud südamega vastu võetud ruume kasutama.

Hind 60€
Kestus 4h

Suitsusaun

2024 aastal 100 aastaseks saava väärika ja väeka suitsusauna kasutus terveks päevaks Kalli talus. Sisaldab kulutusi seoses kütmise ja veega.

Lisatasu eest on võimalik juurde tellida elamusi täis tantsumaalitund, mille käigus sünnib väekas maal, või saunarituaali läbi viiv saunanaine.


Hind 300€
Kuni 10 inimest